Retea de vanzare

STICLA ARHITECTURALA – STICLA PENTRU MOBILIER

DIRECTORI DE VANZARE

  • Dl Musat Adrian: Musat.Adrian@saint-gobain.com; Mobil: +40742 184 488
  • Dna David Alina Elena: Alina.David@saint-gobain.com; Mobil: +40732 133 959

______________

STICLA DE UZ CASNIC – STICLA APARATURA FRIGORIFICA COMERCIALA – STICLA AUTO

DIRECTORI DE VANZARE

  • Dl Adrian Bunea: Adrian.Bunea@saint-gobain.com; Mobil: +40725 348 919
  • Dl Maurizio Donadel: Maurizio.Donadel@saint-gobain.com; Mobil: +40723 600 223

______________

DIRECTORI ZONALI

  • America de Sud – Peninsula Iberica
    Dl Eduardo Vieira: Eduardo.Vieira@saint-gobain.com; Mobil: +40731 791 336
  • Europa Centrala
    Dl Milan Beniak: Milan.Beniak@saint-gobain.com; Mobil: +40725 346 999
comodo_secure_52x63_transp
© 2021 PIETTA GLASS WORKING Srl (RO)     |        TERMENI LEGALI       |        COOKIES      |      POLITICA DE CONFIDENTIALITATE

Acest website folosește cookies proprii cât și plasate de terți pentru a îmbunătăţi experienţa dvs. de navigare si a analiza traficul pe site în scopuri de publicitate. Pentru a vă exprima consimțământul privind acceptarea tuturor cookie-urilor de pe site-ul nostru dați click pe DE ACORD. Puteți schimba oricând setările cookies în browser-ul dvs. Pentru detalii, accesati Politica Cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close